Podstrona: Best Reviewer Award 2017 in the Radioengineering Journal / Piotr Jankowski-Mihułowicz PRz

Best Reviewer Award 2017 in the Radioengineering Journal

16-02-2018 r.

W dniu 9 lutego dr hab. inż. Piotr Jankowski-Mihułowicz, prof. PRz znalazł się w grupie sześciu osób uhonorowanych nagrodą Best Reviewer Award 2017, która została przyznana za jakość, szybkość i rzetelność pracy recenzenta w międzynarodowym czasopiśmie Radioengineering indeksowanym w Journal Citation Reports (Print ISSN: 1210-2512, On-line ISSN: 1805-9600).

Nagroda składa się z dyplomu oraz gratyfikacji finansowej. W 2017 r. nagrodzono następujące osoby:

• Mirko Barbuto, Universita Degli Studi Roma Tre, Italy
  • Paulo Montezuma, Universidade Nova de Lisboa, Portugal