Podstrona: Oferta pracy w BURY Sp. z o.o. / Piotr Jankowski-Mihułowicz PRz

Aktualności

Oferta pracy w BURY Sp. z o.o.

27-12-2017 r.
, red. Piotr Jankowski-Mihułowicz

Firma BURY Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko konstruktor elektronik – specjalista HF (high frequency)

Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków:

  • projektowanie anten i sprzęgów antenowych
  • projektowanie obwodów radiowych w różnym zakresie częstotliwości
  • projektowanie układów elektronicznych

 Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne - elektronika lub pokrewne
  • pomiar parametrów radiowych, analiza wykresu Smith’a
  • preferowana znajomość oprogramowania CST
  • wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację zawodową w międzynarodowych zespołach projektowych
  • preferowana znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach
  • preferowana znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
  • preferowana znajomość projektowania w Protel, Altium
  • umiejętność w zakresie podstawowych prac elektronicznych (lutowanie, pomiar wielkości elektrycznych, diagnozowanie usterek w obwodach)
  • mile widziana znajomość tematyki: modemy GSM/GPRS/LTE, BT, Wi-Fi

Doceniane umiejętności:

  • praca zespołowa
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów
  • kreatywność i elastyczność w działaniu

Firma oferuje:

  • pracę według najlepszych standardów w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowani proszeni są o przesłanie aplikacji na adres:  hr@bury.eu, z kopią wiadomości do Kierownika Działu Rozwoju: babiuchp@bury.eu

W aplikacji należy zawrzeć następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 Poz. 883".

Akceptuję