Podstrona: Pożegnanie Profesora Zenona Hotry / Piotr Jankowski-Mihułowicz PRz

Pożegnanie Profesora Zenona Hotry

04-01-2021 r.
Prof. Zenon Hotra

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 4 stycznia 2021 r. zmarł nasz wieloletni Współpracownik, a także i Drogi Przyjaciel - Profesor Zenon Hotra, z którym przez 28 lat mieliśmy ogromną przyjemność pracować w Katedrze Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

7 lipca 2019 r. w uroczysty sposób dziękowaliśmy Panu Profesorowi za Jego wspaniałą wieloletnią pracę. Pozostawaliśmy wówczas z nadzieją, że choć zakończony rok akademicki 2018/2019 był tym ostatnim w zakresie formalnego funkcjonowania Pana Profesora w naszej Katedrze, to jednak powstałe silne przyjacielskie więzi nie pozwolą na to, żeby zatrzymać się na drodze dalszej współpracy i rozwoju. Chociaż od dzisiaj będzie to już niemożliwe, to jednak głęboko wierzymy w to, że teraz Pan Profesor Zenon Hotra już na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie Zmarłego wyrazy najgłębszego współczucia składają pracownicy z Katedry Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.