Podstrona: Zajęcia w ramach V edycji programu Kariera Inżyniera na WEiI / Piotr Jankowski-Mihułowicz PRz

Zajęcia w ramach V edycji programu Kariera Inżyniera na WEiI

15-03-2015 r.

14 marca 2015 r. na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej odbyły się trzecie zajęcia w ramach V edycji programu Kariera Inżyniera oraz IV edycji Regionalnej Akademii Oracle, w których udział wzięło blisko 130 uczniów z 16 szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego. W trakcie tych zajęć uczniowie m.in. uczestniczyli w wykładach zorganizowanych przez pracowników Zakładu Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych. W ramach jednego z wykładów zaprezentowano prace badawcze realizowane w obszarze techniki radiowej identyfikacji obiektów RFID, m. in. w zakresie umowy NCBR PBS1/A3/3/2012.